Invado

Firma INVADO se sídlem v obci Dzielna patří mezi polské výrobce oken a dveří, podlahových a ukončujících lišt z MDF a Sosnová lepených hranolů mezi ty, kteří se nejpružnější rozvíjejí a jsou vedoucími dodavateli komponentů pro nábytkářský průmysl. Svou pozici na trhu budují na základě dvacetiletých zkušeností a neustálých investic do technologie, lidí a zdokonalování kvality.

Jedinečné vlastnosti výrobků značky Invado

V porovnání s konkurencí se společnost odlišuje technologií INVADO, což je inovativní způsob dýhování dveří, který spočívá v spojování dýhy mimo okraj půldrážky. Technologie INVADO má významný vliv na estetický vzhled koncové úpravy, bezpečnost používání i dlouholetou trvanlivost výrobků označených logo INVADO. Okraje dveří vyrobené touto jedinečnou technologií jsou chráněny proti odření a odlepení dekoru a delší dobu si udrží pěkný nový vzhled. Kromě toho spojování dýh mimo polodrážku způsobuje, že dveře INVADO mají jako jediné na trhu zaoblené hrany, které jsou bezpečné pro ruce dospělých i dětí.

Úžasné výsledky

V aktuální nabídce vedle moderních modelů dominují klasické užitné vzory, včetně registrovaných, jako jsou dveře Scorpio, Gemini, Virgo (osvědčení o registraci č. 13202), Aquarius (13205), Domino (13201) a Libra (13204). Společnost vlastní řadu certifikátů, včetně technických schválení protipožárních a zvukotěsných dveří. INVADO navázalo spolupráci s výzkumnými pracovišti z odvětví stavebnictví, v oblasti řešení protipožárních a ohnivzdorných dveří pro užitkové areály v širokém smyslu tohoto pojmu. Dveře INVADO, to jsou vnitřní dveře, které jsou určeny k použití uvnitř obytných i kancelářských prostor.

Invado - kvalita nadevše

Politika jakosti odehrává vedoucí úlohu v činnosti a strategií vývoje INVADO, což potvrzuje Certifikát ISO 9001: 2009. Vysoká úroveň výrobků a služeb je, vedle ceny a termínů dodávek, základním cílem firmy, díky kterému je považována za důvěryhodného partnera.

Úcta k životnímu prostředí

Ochrana přírody a respektování práv místních komunit to je hlavní prvek strategie rozvoje INVADO. Mluví o tom i získaný společností v roce 2007 mezinárodní certifikát Forest Stewardship Council, který potvrzuje, že INVADO v své činnosti racionálně využívá lesní zdroje.