Blue Diamond – Pánev s poklicí - 24 cm

-20 %
Blue Diamond – Pánev s poklicí - 24 cm
Ušetříte 254 Kč 20 %
1 016 Kč s DPH
840 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Skladem
Kód0529459
VýrobceOrange Planet
Záruka24 měsíců
Popis

Hledáte pánev, na které můžete vařit, grilovat, restovat, péct a mnoho dalšího? Pak je pánev Blue Diamond to pravé pro vás! Pánev má povrch vyztužený diamantovými částicemi. Diamant je nejtvrdší přírodní materiál na Zemi. Nanesením na pánev se vytvoří extra odolná varná plocha. Částečně kvůli tomu nemají kovové kuchyňské náčiní šanci pánev poškrábat.

Pánev se díky zvýšenému přenosu tepla zahřívá velmi rychle a rovnoměrně. Ta je až 4x větší než u tradičních pánví. To znamená, že na pánvi nevzniknou studená nebo příliš horká místa a ušetříte čas a energii.

Díky keramickému nepřilnavému povrchu je pánev také velmi odolná, protože vydrží mnohem déle než tradiční pánve s nepřilnavým povrchem. Tato pánev se stane vaší oblíbenou pánví v celé kuchyni, den po dni, mytí po mytí. Čištění je také snadné, protože po každém vaření postačí jednoduché otření houbičkou a mýdlovou vodou! Pánev je také vhodná do myčky nádobí.

Pánev Blue Diamond je bez toxinů: bez PFOA, PFAS, olova a kadmia. Navíc je pánev vhodná i na všechny typy varných desek, dokonce i na indukci.

BarvaModrý
VýrobceOrange Planet