LULILO Policová knihovna knihovna CALLA XXL

Doporučujeme
LULILO Policová knihovna knihovna CALLA XXL
2 436 Kč s DPH
2 013 Kč bez DPH
Dostupnost:
Vyprodáno
Kód0521721
PN521721
VýrobceKIK
Záruka24 měsíců
Popis

LULILO REGÁLOVÁ KNIHOVNA CALLA XXL

Knihy, hračky a rakve nutně potřebují nové místo? Poskytněte jim velký a krásný domov!

Knihovna ve tvaru domečku skvěle zapadne do dětského pokoje a dodá mu obrovské kouzlo! A zároveň se osvědčí jako praktický kus nábytku!

Krásný design upoutá pozornost vašeho děťátka a udělá mu spoustu radosti, když bude stát ve svém malém království!

Velký počet polic vám umožní umístit na knihovnu mnoho hraček a dekorací! Udržování pořádku a zajímavosti v místnosti tak bude mnohem snazší!

Jemný, ale okouzlující design snadno zapadne do každého pokoje! Skvěle doplní jak klasické pokoje, tak moderní minimalistický byt!

Knihovničku lze použít nejen jako jednoduchý kus nábytku na odkládání knih, ale také jako domeček pro panenky při hraní.

Objemné police lze zaplnit mnoha různými knihami! To jistě pomůže rozvíjet vášeň dítěte pro čtení knih, což je v životě velmi důležité!

Díky svému neokázalému tvaru se snadno čistí, takže je ideální k tomu, abyste své dítě naučili uklízet, včetně utírání prachu!

Knihovna je dimenzována tak, aby vaše dítě bez problémů dosáhlo i na nejvyšší police! Už žádné nebezpečné šplhání po schodech a židlích, abyste dosáhli na oblíbenou knihu!

Můžete nechat své dítě, aby si na poličku samo ukládalo nejrůznější věci! To bude mít pozitivní vliv na jeho prostorové organizační schopnosti a zjistí, jak důležité je udržovat pořádek!

Tento nábytek je ideální pro ty, kteří chtějí pečovat o životní prostředí! Pokud vám záleží na dobrém stavu přírody, vyberte si nábytek ze dřeva, abyste zbytečně nezatěžovali životní prostředí! Výběrem dřevěného nábytku do dětského pokoje jim poskytnete nejen skvělou výzdobu, ale také možnost objevovat přírodu v nezměněné podobě, až vyrostou!

Dřevo také poskytuje dostatečnou trvanlivost a můžeme se zbavit obav z příliš velkého množství knih na polici!

Nechte své dítě, aby se postaralo o pořádek ve svém pokoji!

Technické specifikace:

Materiál: MDF + dřevo

Cena je uvedena pouze za polici, příslušenství na polici není součástí dodávky.

Rozměry:

  • výška: 116 cm
  • šířka: 82,5 cm
  • hloubka: 30 cm
  • výška 1. a 2. patra: 38 cm
  • výška 3. patra: 33 cm
  • rozměry balení: 100 cm x 38 cm x 20 cm

Baleno v kartonové krabici.VýrobceKIK
Objem73.00