Ochranná zábrana, branka, přehoz na postel, 90 cm, slon

Doporučujeme
Ochranná zábrana, branka, přehoz na postel, 90 cm, slon
586 Kč s DPH
484 Kč bez DPH
Dostupnost:
Vyprodáno
Kód0540717
PN540717
VýrobceKIK
Záruka24 měsíců
Popis

Ochranná zábrana, branka, přehoz na postel, zvířátka 90 cm

Probouzíte se někdy uprostřed noci a všimnete si, že vaše batole špatně spí? Takže si ho vezmete do své postele, která může být pro tolik lidí příliš stísněná!

Nemůžete tedy spát, protože se bojíte, že vaše dítě nebo vy spadnete na zem. V takové situaci bude bezpečnostní zábrana mimořádně nápomocná!

Praktický ochranný kryt na postel zabrání tomu, aby ji omylem opustil každý, kdo se přiblíží k jejímu okraji! Všichni si lehnete bezpečně a pohodlně , a to zajistí příjemný spánek jak rodičům, tak miminku!

Design zábradlí je jednoduchý, takže se hodí do dekoru každé postele a ložnice. Nemusíte se bát, že narušíte krásu celého pokoje!

Montáž zábradlí je neuvěřitelně snadná! Začněte tím, že jej složíte a vložíte příslušné prvky rámu do otvorů síťoviny. Pak už jen stačí zvednout matraci postele a umístit vyčnívající stojany pod zábradlí!

Pokud se vaše batole vrátí do své postýlky, můžete své místo na spaní snadno vrátit do původního stavu díky skládacím pantům! Stiskněte tlačítka na obou stranách a zábradlí snadno složíte tak, aby nevyčnívalo nad úroveň matrace!

Rám zábradlí je vyroben z velmi odolných materiálů. K vytvoření hlavních prvků je použit odolný kov a spojovací prvky jsou vyrobeny z tvrdého plastu odolného proti poškození.

Síťka je vyrobena tak, abyste mohli miminko pohodlně pozorovat, pokud je na druhé straně.

Použití vhodných materiálů a technologií znamená, že potah v případě potřeby podpoří nejen dítě, ale i dospělého! Všichni můžete bez obav strávit noc!


Materiál:

  • kovový rám s plastovými prvky
  • materiál: polyester

Rozměry:

  • šířka zábradlí s rámem: 94 cm
  • šířka zábradlí bez rámu: 90 cm
  • výška zábradlí : 48,5 cm
  • délka chodidla pod matrací: 35 cm

Rozměry balení: 53cm x 15cm x 7cm

Baleno v kartonové krabici.

VýrobceKIK
Objem7.55