uvolnit se a tón

Doporučujeme
uvolnit se a tón
566 Kč s DPH
468 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Přepravní společností:
středa 24. července
Kód0532689
PN532689
VýrobceRelax & Tone
Záruka24 měsíců
Popis

Relax & Tone je dobré používat ke zmírnění bolesti svalů, stimulaci odbourávání tukových buněk a pomáhá proti vzniku celulitidy. Masér poskytuje celému tělu nádhernou relaxační masáž. Tajemství je v rotační hlavě, která má mimostředovou osu. S maximální frekvencí 2500 vibrací za minutu pronikají vibrace tohoto masážního přístroje hluboko do vrstev pokožky.

Díky čtyřem různým nástavcům se můžete sami rozhodnout, jakou masáž chcete. Plochou hlavici lze použít pro relaxační masáž, vlnovou hlavici lze použít pro masáž proti tukovým buňkám a celulitidě, válečkový nástavec lze použít pro hlubší masáž, která udržuje svaly pružné. Posledním nástavcem je mikro pilník, kterým můžete vypilovat chodidla, například k odstranění odumřelých kožních buněk. Navíc díky jeho kompaktní velikosti můžete zařízení snadno ovládat, přenášet a skladovat jednou rukou.

Chcete tedy bojovat s celulitidou, bolestmi svalů a přebytečným tukem a zároveň si užít relaxační masáž? Pak je Relax and Tone masážní přístroj, který hledáte.

BarvaBílý
VýrobceRelax & Tone