Mga lol překvapení panenka omg pop bb remix

Mga lol překvapení panenka omg pop bb remix
Mga lol překvapení panenka omg pop bb remix
Mga lol překvapení panenka omg pop bb remix
Mga lol překvapení panenka omg pop bb remix
Mga lol překvapení panenka omg pop bb remix
Mga lol překvapení panenka omg pop bb remix
931 Kč s DPH
770 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Kód0514156
VýrobceMGA
Záruka24 měsíců
Popis
Obsahuje 25 překvapení - s LOL Surprise 25 překvapení. OMG Remix Fashion BB Panenka Pop BB Má dechberoucí rysy obličeje, upravené vlasy a lze ji pohybovat v mnoha polohách!
Fashion Remix - Pop BB Je k dispozici ve 2 trendy vzhledech, ale váš druhý outfit byl smíchán s BFF, Kitty K. Sbírejte oba a doplňte svůj vzhled.
POP Star - Pop BB je inspirován hudbou a vytváří jedinečnou módu se svou sladkou džínovou bundou v kombinaci s volánkovou sukní. Pop BB oblečení v módní podobě. VODÍTKO: ruce jsou odnímatelné pro snadné navlékání
Music Plaque - Pack Pop BB - CD plné velikosti přehrává hudbu na obalu. Spojte CD a objevte kousek písně Lonestars Country.
Balíček omezených textů - Pop BB obsahuje i časopis o písničkách. Všechny karty s texty písní z LOL Surprise! Sbíráte sortiment Remix, abyste objevili celou skladbu. Nebo smícháním textu vytvořte své vlastní remixy LOL Surprise OMG REMIX je zábava objevovat s módní panenkou za doprovodu zvuků hudby! Nové balení bylo konstruováno tak, aby dívky v každé fázi vybalování nových překvapení pocítily vzrušení z objevování až 25 různých prvků sady. Barevná krabička má podobu gramofonu a přiložená „vinylová" deska po umístění na správné místo a přišroubování spustí nový hit POP BB. Po posunutí dvou „knoflíků" kartonového gramofonu se dívky najdou krabice s překvapením. Každý z nich má věci do šatníku, ideální pro POP hvězdu: krajkový top a sukně s volánkem, bundu, krajkové punčochy, mikinu s mašlemi, přehrávač se sluchátky, náušnice, náhrdelník, vysoké podpatky a tamburínu - protože POP BB miluje scénu a hudbu. Po vysunutí šuplíku z boku krabičky se vynoří roztomilá panenka se třemi věšáky s oblečením v obalech a také booklet se jménem panenky a textem písničky hrané z gramofonu. Tato část obalu je prvkem, který lze použít při hře jako toaletní stolek. Sada navíc obsahuje stojánek na POP BB, který lze díky kloubovým bodům nastavit do různých poloh.
 
Obsah sady:
 
Barevné, překvapivé balení, které se promění v gramofon s "vinylovou" deskou a toaletním stolkem
Zvukové funkce – přehraje skladbu ve stylu POP, když posunete disk
25 různých překvapení - stylingové doplňky pro panenky
Módní panenka - LOL Surprise OMG REMIX - POP BB
Obsahuje: módní panenku, 2 trendy vzhledy, 1 pár bot, krabici od bot, doplňky, čepici do vlasů, tašky na oblečení, stojánek na panenky, gramofonovou desku, časopis Lyrik a balíček gramofonu, který přehrává hudbu.
Nasbírejte je všechny – sesbírejte všechny 4 LOL Surprise! Trendy panenky OMG Remix
VýrobceMGA