Little Tikes Tříkolka 4v1 Perfect Fit růžová

-20 %
Little Tikes Tříkolka 4v1 Perfect Fit růžová
Ušetříte 454 Kč 20 %
1 818 Kč s DPH
1 502 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem u dodavatele
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Hronově:
budete informováni
Přepravní společností:
16.7.
Kód0462188
VýrobceLittle Tikes
Záruka24 měsíců
Popis
Tricycle Perfect Fit 4v1 pink od Little Tikes je skvělá nabídka pro děti a rodiče, kteří ocení pohodlí a nejvyšší kvalitu. Díky modernímu designu, živým a příjemným barvám a mnoha praktickým řešením bude jízda na tomto kole oblíbenou zábavou.
 
Kolo má moderní design a jeho nepochybnou výhodou je schopnost použití po několik let, protože vozidlo „roste s dítětem“. Kolo bylo vybaveno čelenkou s pohodlnou velkou rukojetí pro řízení, což bude určitě užitečné a zlepší jízdu s nejmenšími dětmi. Rukojeť může být nastavena a odpojena od vozidla. Na držadle, u držadla, je místo pro pití, sklenice, telefon nebo jiné drobnosti. Zámek volantu a „volné kolo“ jsou další výhody při řízení kola. Nastavitelný kryt kabiny může být složen zcela nebo po částech, podle vašich potřeb. Nastavitelné popruhy integrované do sedadla a ráfku zaručují vašemu dítěti bezpečnou cestu. Kromě toho je v zadní části vozidla prostorný kufr pro hračky a další drobné předměty. Kolo má gumová kola, která snižují hluk při jízdě. Tříkolka má pohodlnou sedačku s vysokým opěradlem, které lze pohybovat v závislosti na výšce dítěte. Menší děti mohou také použít pohodlnou opěrku pro nohy a krabici na odpadky integrované do ráfku pro různé drobnosti nebo pití.
 
Vlastnosti kola byly přizpůsobeny potřebám a vývoji dítěte:
Ve fázi 1 dospělý vede kolo a dítě bezpečně opírá nohy o opěrky nohou, je upevněno popruhy a je navíc chráněno plastovým lemem.
Ve fázi 2 vede rodiče kolo a po sklopení opěrky nohou drží dítě nohy na pedálech, zatímco se učí samostatně jezdit.
Krok 3, po odstranění ráfku, umožňuje dítěti pohybovat se nezávisle na kole pomocí dospělého, který občas drží čelenku.
Čtvrtý stupeň (po demontáži čelního popruhu pro dospělého) umožňuje batole plně využívat vozidlo bez pomoci dospělého.
Max. hmotnost dítěte: 23 kg
 
117 x 47 x 91 cm
39 x 59 x 28 cm
10.5
VýrobceLittle Tikes