Esenciální olej do aromadifuzéru - LITSEA CUBEBA 10ml

-20 %
Doporučujeme
Esenciální olej do aromadifuzéru - LITSEA CUBEBA 10ml
Ušetříte 21 Kč 20 %
85,7 Kč s DPH
70,8 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Přepravní společností:
10.8.
Kód0450398
VýrobceHütermann Eastern Europe Division a.s.
Záruka24 měsíců
Popis
Skutečně 100% přírodní esenciální olej s vůní Litsea Cubeba je přírodní esenciální olej s výraznou citrusovou vůní, jež probudí všechny vaše smysly.
Vůně této esence pomáhá neutralizovat nepříjemné pachy a přináší do vaší domácnosti svěží atmosféru plnou energie. Je antidepresivní, podporuje koncentraci, čistí vzduch.

Provoňte svěžími přírodními esenciálními oleji celý váš život. Pro dokonalé uvolnění a harmonii smyslů využijte vzácné těkavé látky esenciálních olejů.

Z esenciálního oleje se v aromadifuzéru postupně uvolňují molekuly vonné látky a šíří se vzduchem. Vůně silně stimuluje mozkové centrum, které ovlivňuje emoce a spouští příznivé a dlouhodobé hojivé procesy. Molekuly esenciálních olejů procházejí plícemi i pokožkou do celého těla, proto je důležité, aby byl olej opravdu kvalitní a na ryze přírodní bázi. Využijte vzácné těkavé látky esenciálního oleje doma i v práci.

K výrobě tohoto esenciálního oleje byly použity pouze pravé přírodní suroviny.

Upozornění: Uschovat před dětmi, chraňte oči. Nepoužívat neředěné na kůži. Dodržet nízké koncentrace, provést test snášenlivosti.

Důležité: Čistě přírodní esenciální oleje působí již při nízké koncentraci. Vysoká koncentrace může vyvolat přirozenou alergickou reakci na kůži nebo způsobit bolest hlavy. Některé esenciální oleje nejsou vhodné pro těhotné ženy, vybírejte je pečlivě. Při problémech s krevním tlakem si pořizujte éterické oleje, které vaše potíže tlumí, ne podporují.

Balení: 10 ml - hnědé sklo, plastový uzávěr
VýrobceHütermann Eastern Europe Division a.s.