Parkovací garáž, vícepodlažní dřevěná městská garáž

Doporučujeme
Parkovací garáž, vícepodlažní dřevěná městská garáž
910 Kč s DPH
752 Kč bez DPH
Dostupnost:
Vyprodáno
Kód0498160
VýrobceKIK
Záruka24 měsíců
Popis

Od rána všichni spěchají a musí odjet za důležitými věcmi. Řídit dopravu tak, aby všichni plynule opustili parkoviště bez dopravních zácp. Nehoda? Pád? Možná bude rychlejší jet vrtulníkem? Čekám nahoře na parkovišti, připraven k letu. Pojďte na palubu a jedeme!Krásná dřevěná městská garáž má čtyři úrovně! První tři jsou určeny pro auta - bude zde místo pro dřevěná autíčka obsažená v sadě, stejně jako mnoho dalších vozidel vašeho dítěte. Do dalších pater budou přístupné výtahem!V horní části konstrukce je také helipad. V sadě najdete dřevěnou kopii.

Městské parkoviště bylo vybaveno dalším příslušenstvím, díky kterému bude zábava nekonečná!Výdejní stojan – vždyť každé auto je potřeba připravit na cestu před sebou. Než vyrazíte na další dobrodružství, ujistěte se, že je nabitá!Výtah do dalších pater parkoviště. Výtah se pohybuje nahoru a dolů díky knoflíku a umožňuje přepravu jednoho vozu. Vozidla mají také přístup na parkoviště přes rampy.

Sada obsahuje také sadu dopravních značek, které vám umožní řídit provoz a určovat směr jízdy. Kromě toho umožní dítěti seznámit se s významem dopravních značek i pro chodce.Kompletní s obrovským parkovištěm najdete také dvě auta s pohyblivými koly a vrtulník s pohyblivou vrtulí.Víme, že zábava je bezpečná zábava. Všechny prvky jsou proto vyrobeny z hladce obroušeného dřeva, abyste měli jistotu, že radost vašeho dítěte nepřeruší žádná tříska.Barvy používané k nátěru garáže jsou bezpečné a netoxické.

Obsah sady: Parkoviště pro vlastní montáž 4x dopravní značky 3x šišky plynové čerpadlo helikoptéra hasičský vůz 2x osobní auta

Rozměry: Parkovací 36 cm x 48 cm x 37 cm Výška mezi patry: 10 cm Vozidlo: 6 cm x 2 cm x 3,5 cm Rozměry balení: 50cm x 37,5cm x 10cm

 

VýrobceKIK
Objem21.20