Agefit - originál známý z TV! Agefit je revoluční anit-aging sérum, které vyzývá do boje vaše vrásky! Inovativní složky podporují elasticitu pleti a napomáhají jejímu zlepšení. Okamžitě viditelný efekt trvající až 8 hodin Může pomoci vyhladit

-20 %
Agefit - originál známý z TV! Agefit je revoluční anit-aging sérum, které vyzývá do boje vaše vrásky! Inovativní složky podporují elasticitu pleti a napomáhají jejímu zlepšení.
	Okamžitě viditelný efekt trvající až 8 hodin
	Může pomoci vyhladit
Ušetříte 307 Kč 20 %
1 227 Kč s DPH
1 014 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Přepravní společností:
pondělí 11. července
Kód8987224
VýrobceMediashop
Záruka24 měsíců
Popis
Jedinečné složení Kromě 10 přírodnich složek, jako jsou například sladké dřevo, kořen moruše nebo černý sezam doplňují tento skvělý přípravek i dvě patentované molekuly: SYN-AKE a PEPHA TIGHT. Díky nim se mohou zmírnit vaše vrásky, kruhy a opuchnutí pod očima během krátké chvilky. Dlouhodobý efekt S Agefit můžete dosáhnout nejen dočasných účinků, ale díky aktivní složce podobné hadímu jedu i dlouhodobého efektu. Zlepšuje vzhled vaší pokožky Agefit zlepšuje vzhled vaší pokožky a je účinný proti váčkům pod očima, stračím nožkám a vráskám v okolí očí, úst, na čele a v ostatních partiích tváře. Stačí pár kapek denně Okamžitý efekt vydrží až 8 hodin. Pomocí pár kapek denně se viditelný účinek na elasticitu pleti dostaví přibližně po 30 dnech. Obsak balení: 2 x Agefit sérum (15ml)
VýrobceMediashop